BW-26AL-15G1K
BW-26AL-15G1K
BW-26AL-15G1K
DigiKeys produktnummer
4771-BW-26AL-15G1K-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BW-26AL-15G1K
Beskrivelse
CABLE 15COND 26AWG SHLD 1000FT
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 Leder Multi-leder Kabel Grå 26 AWG 1000,0' (304,8m)
Kategori
Mantel (isolering) diameter
0,256" (6,50mm)
Produsent
Lengde
1000,0' (304,8m)
Emballasje
Spole
Mantelfarge
Grå
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
UL-type 2464
Kabeltype
Funksjoner
Avskjermingsleder
Antall ledere
15
Spenning (V)
300 V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
80°C
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Mantel (isolering) tykkelse
0,0091" (0,230mm)