DSC-15FMA-KIT
DSC-15FMA-KIT
DSC-15FMA-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DSC-15FMA-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC-15FMA-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kategori
Flensfunksjon
Kontakthus/Shell (ugjenget)
Produsent
Terminaler
Loddetinn
Emballasje
Detaljsalgpakke
Primærmateriale
Metall
Delestatus
Aktiv
Kappeoverflate, overflate
Stål, Tinnplettert
Kontaktstil
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Antall posisjoner
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall rader
2
Nominell strøm (AMP)
3A
Monteringstype
Funksjoner
Komponentgruppe
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Farge
Sølv
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
20 AWG