Mediaomformere

Resultater : 587
Produsent
Advantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Fiber Systems InternationalATOP TechnologiesBrainboxesCinch Connectivity SolutionsHenrich Electronics CorporationHirschmannHuber+Suhner, Inc.L-comNXP USA Inc.Panduit CorpPerinetPhoenix Contact
Serie
-*Access EtherLinX-IIAccessConverterEF24EF24LEKI-2741XLElinx™FBFiberLinX-IIGiga-McBasic-IIGiga-MediaLinX
Emballasje
BoksBulkDetaljsalgpakkePose
Produktstatus
AktivIkke for nye utførelserIkke lenger tilgjengelig hos Digi-KeySiste kjøpstidspunktUtdatert
Type
-AdministrertBryter - ikke administrertIkke administrert
Konfigurasjon
-Fast + SFPFastModulær - kortModulær - stativ
Kobberporter
123458
Kobbertype
1010/10010/100/1000100100/100010001000/10000-T1/E1/J1
Fiberporter
12-Opptil 1Opptil 2
Fibertype
10BASE-FL (multimodus)100BASE-FX (enkeltmodus)100BASE-FX (flermodus)100BASE-FX (flermodus, enkeltmodus)1000BASE-LX (Multimode)1000BASE-LX (enkeltmodus)1000BASE-SX (flermodus)-EnmodusEnmodus/flermodusFlermodusGigabit (enkeltmodus)Gigabit (enkeltmodus, flermodus)Gigabit (flermodus)
SFP-/XFP-porter
1 (SFP)12 (SFP)2 (XFP)2-
Funksjoner
-LFPTLFPT, SNMP-håndterbarSNMP-håndterbar
Avstand
100m220m, 550m500m500m, 1km550m1km2km2km, 40km4km5km10km15km
MTU
153616321916204692161000010240-Jumbo
Spenning - inngang
2,8V – 57V3,3VDC5 – 24VDC5V5V, 12V5VDC6V – 48V7 – 50VDC7V – 50V9 – 48VDC9V – 32V10 – 30VDC
Kontakttype
-BNCBNC, RJ45BNC, SCFCLCM8RJ45RJ45, JST-GHRJ45, LCRJ45, M12RJ45, SC
Monteringstype
-ChassismonteringDIN-skinneDIN-skinne, PanelmonteringDIN-skinne, VeggmonteringFritthengende (i linje)PanelmonteringRackmontering (stativmontering)SkrivebordSkrivebord, DIN-skinne, veggfesteSkrivebord, DIN-skinne, veggfesteVeggmontering
IP-systemet (kapslingsgrad)
-IP20IP30IP31IP50IP67
Driftstemperatur
-45°C – 85°C-40°C – 65°C-40°C – 70°C-40°C – 71°C-40°C – 75°C-40°C – 80°C-40°C – 85°C-25°C – 70°C-25°C – 75°C-25°C – 85°C-20°C – 60°C-20°C – 70°C
Lageralternativer
Miljømessige alternativer
Media
Markedsplass-produkt
587Resultater

Viser
av 587
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
Type
Konfigurasjon
Kobberporter
Kobbertype
Fiberporter
Fibertype
SFP-/XFP-porter
Funksjoner
Avstand
MTU
Spenning - inngang
Kontakttype
Monteringstype
IP-systemet (kapslingsgrad)
Driftstemperatur
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
50
På lager
160
Fabrikk
1 : kr 718,27000
Bulk
-
Bulk
Aktiv--110/1001Flermodus--2km--RJ45, ST---
N785-001-SC-MM
N785-001-SC-MM
FIBER MEDIA CONVERTER RJ45 SC
Tripp Lite
26
På lager
755
Fabrikk
1 : kr 1 599,52000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/100/10001Gigabit (flermodus)--550m-100 – 240VACRJ45, SCChassismontering--
FOSTCDR
BB-FOSTCDR
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
28
På lager
10
Fabrikk
1 : kr 3 436,82000
Bulk
-
Bulk
AktivIkke administrertFast--2Flermodus--4km-10 – 30VDCSTDIN-skinne--40°C – 80°C
LCTP-10BT-10B2
LCTP-10BT-10B2
CNV 10BASE-T RJ45/10BASE-2 BNC
L-com
44
På lager
1 : kr 1 722,17000
Pose
-
Pose
Aktiv-Fast1101-----12VBNC, RJ45Panelmontering-0°C – 55°C
N785-P01-LC-MM1
N785-P01-LC-MM1
GIGABIT MULTIMODE FIBER TO ETHER
Tripp Lite
34
På lager
1 760
Fabrikk
1 : kr 2 668,77000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast110/100/10001Gigabit (flermodus)--550m-100 – 240VACRJ45, LCChassismontering--20°C – 60°C
BLN-STPT2
BLN-STPT2
CCTV BALUN, BNC PIGTAIL, 1 PAIR
Triplett
1 776
Markedsplass
1 : kr 39,06000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------BNC---
BLN-RJ45
BLN-RJ45
CCTV BALUN BNC MALE TO RJ45 FEM
Triplett
1 039
Markedsplass
10 : kr 75,00300
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-----------BNC---
BLN-MTPT2
BLN-MTPT2
CCTV BALUN, BNC MALE, 1 PAIR
Triplett
226
Markedsplass
5 : kr 80,15400
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------BNC---
HDB-VSTPT2
HDB-VSTPT2
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
775
Markedsplass
5 : kr 87,87800
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------BNC, RJ45---
BLN-PVRJ452
BLN-PVRJ452
CCTV BALUN, BNC MALE W/PWR LEAD
Triplett
999
Markedsplass
5 : kr 117,92200
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------BNC, RJ45---
BLN-PVRJ45-1
BLN-PVRJ45-1
CCTV BALUN, BNC MALE, RJ45 F
Triplett
2 926
Markedsplass
4 : kr 166,20750
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------BNC, RJ45---
HDB-PVRJ45PT2
HDB-PVRJ45PT2
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
1 000
Markedsplass
3 : kr 180,15667
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast---------RJ45---
HDB-VRA
HDB-VRA
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
460
Markedsplass
2 : kr 238,10000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast--------36VDCRJ45---
HDB-APRT
HDB-APRT
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
84
Markedsplass
1 : kr 590,04000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast-------------
MCM1110SFP
MCM1110SFP
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
26
På lager
1 : kr 853,04000
Boks
-
Boks
AktivIkke administrertFast + SFP110/100/10001Singlemode/Multimode, SFP1LFPT-Jumbo100 – 240VACRJ45, SFPVeggmontering-0°C – 50°C
HDB-AART
HDB-AART
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
61
Markedsplass
1 : kr 1 072,89000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast-------------
POC-1T12V
POC-1T12V
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
45
Markedsplass
1 : kr 1 394,79000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast-------------
HDHUB-16P
HDHUB-16P
5MP HIGH PERFORMANCE VIDEO HUB
Triplett
26
Markedsplass
1 : kr 1 502,09000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast---------RJ45---
POC-1TYNPOE
POC-1TYNPOE
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
51
Markedsplass
1 : kr 1 931,29000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast---------RJ45---
2891320
2891320
FO CONVERTER SC DUPLEX
Phoenix Contact
30
På lager
156
Fabrikk
1 : kr 2 189,56000
Bulk
-
Bulk
UtdatertIkke administrertFast110/1001100BASE-FX (flermodus)--10km-12 – 48VDCRJ45, SCDIN-skinne-0°C – 60°C
HDHUB-8PVP
HDHUB-8PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
44
Markedsplass
1 : kr 2 682,39000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast--------36VDCRJ45---
EKI-1751PI-R-AE
EKI-1751I-AE
ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND
Advantech Corp
29
På lager
27
Fabrikk
1 : kr 3 969,46000
Bulk
-
Bulk
UtdatertAdministrertFast310/100------12 – 48VDCRJ45, M12ChassismonteringIP30-40°C – 75°C
HDHUB-16PVP
HDHUB-16PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
62
Markedsplass
1 : kr 3 969,99000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast--------36VDCRJ45---
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
På lager
1 : kr 3 988,34000
Bulk
Bulk
Ikke for nye utførelserAdministrertModulær - kort110/1001100BASE-FX (enkeltmodus)-LFPT, SNMP-håndterbar20km--RJ45, SCRackmontering (stativmontering)-0°C – 50°C
2891316
2891316
FO CONVERTER ST DUPLEX
Phoenix Contact
108
På lager
1 : kr 4 235,13000
Bulk
-
Bulk
UtdatertIkke administrertFast110/1001100BASE-FX (flermodus)--10km-12 – 48VDCRJ45, STDIN-skinneIP20-40°C – 75°C
Viser
av 587

Mediaomformere


Mediaomformere tilbyr industriell mediaomforming fra kabelbasert Ethernet-utstyr til fiberoptiske protokoller som Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL eller 100BASE-FX i oppsett med enkel- eller flermodus. Faste eller modulære konfigurasjoner med administrert eller ikke-administrert topologi velges etter antall porter, produsentens serier, kommunikasjonsavstand, monterings- og kontakttyper og inngangsspenning.