Mediaomformere

Resultater : 593
Produsent
Advantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Fiber Systems InternationalATOP TechnologiesBrainboxesCinch Connectivity SolutionsHenrich Electronics CorporationHirschmannL-comNXP USA Inc.Panduit CorpPerinetPhoenix ContactRed Lion Controls
Serie
-*Access EtherLinX-IIAccessConverterEF24EF24LEKI-2741XLElinx™FBFiberLinX-IIGiga-McBasic-IIGiga-MediaLinX
Emballasje
BoksBulkDetaljsalgpakkePose
Produktstatus
AktivIkke for nye utførelserIkke lenger tilgjengelig hos Digi-KeySiste kjøpstidspunktUtdatert
Type
-AdministrertBryter - ikke administrertIkke administrert
Konfigurasjon
-FastFast + SFPModulær - kortModulær - stativ
Kobberporter
123458
Kobbertype
1010/10010/100/1000100100/1000100/1000/2500/5000/1000010001000/10000-T1/E1/J1
Fiberporter
12-Opptil 1Opptil 2
Fibertype
10BASE-FL (multimodus)100BASE-BX (Singlemode)100BASE-FX (enkeltmodus)100BASE-FX (flermodus, enkeltmodus)100BASE-FX (flermodus)1000BASE-LX (enkeltmodus)1000BASE-LX (Multimode)1000BASE-SX (flermodus)-EnmodusEnmodus/flermodusFlermodusGigabit (enkeltmodus, flermodus)Gigabit (enkeltmodus)
SFP-/XFP-porter
11 (SFP)22 (SFP)2 (XFP)-
Funksjoner
-LFPTLFPT, SNMP-håndterbarSNMP-håndterbar
Avstand
100m200m220m, 550m500m500m, 1km550m1km2km2km, 120km2km, 40km4km5km
MTU
153616321916204692161000010240-Jumbo
Spenning - inngang
2,8V – 57V3,3VDC5 – 24VDC5V5V – 30V5V, 12V5VDC6V – 48V7 – 50VDC7V – 50V9 – 48VDC9V – 32V
Kontakttype
-BNCBNC, RJ45BNC, SCDB-15, RJ45FCLCM8RJ45RJ45, JST-GHRJ45, LCRJ45, M12
Monteringstype
-ChassismonteringDIN-skinneDIN-skinne, PanelmonteringDIN-skinne, VeggmonteringFritthengende (i linje)PanelmonteringRackmontering (stativmontering)SkrivebordSkrivebord, DIN-skinne, veggfesteSkrivebord, DIN-skinne, veggfesteVeggmontering
IP-systemet (kapslingsgrad)
-IP20IP30IP31IP50IP67
Driftstemperatur
-45°C – 85°C-40°C – 65°C-40°C – 70°C-40°C – 71°C-40°C – 75°C-40°C – 80°C-40°C – 85°C-25°C – 70°C-25°C – 75°C-25°C – 85°C-20°C – 60°C-20°C – 70°C
Lageralternativer
Miljømessige alternativer
Media
Markedsplass-produkt
593Resultater

Viser
av 593
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
Type
Konfigurasjon
Kobberporter
Kobbertype
Fiberporter
Fibertype
SFP-/XFP-porter
Funksjoner
Avstand
MTU
Spenning - inngang
Kontakttype
Monteringstype
IP-systemet (kapslingsgrad)
Driftstemperatur
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
29
På lager
860
Fabrikk
1 : kr 708,23000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
-
-
1
10/100
1
Flermodus
-
-
2km
-
-
RJ45, ST
-
-
-
N785-I01-SFP-DU
N785-I01-SFP-DU
UNMANAGED INDUSTRIAL GIGABIT FIB
Tripp Lite
36
På lager
97
Fabrikk
1 : kr 1 534,95000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Ikke administrert
Fast + SFP
1
10/100/1000
1
Enmodus/flermodus
1
-
100m
-
12 – 57VDC
RJ45, SFP
DIN-skinne
IP30
-40°C – 75°C
LCTP-10BT-10B2
LCTP-10BT-10B2
CNV 10BASE-T RJ45/10BASE-2 BNC
L-com
28
På lager
1 : kr 1 757,34000
Pose
-
Pose
Aktiv
-
Fast
1
10
1
-
-
-
-
-
12V
BNC, RJ45
Panelmontering
-
0°C – 55°C
N-Tron Series-1002MC
1002MC-LX-10
1002MC-LX-10 MEDIA CONV.
Red Lion Controls
30
På lager
1 : kr 6 954,23000
Bulk
Bulk
Aktiv
Ikke administrert
Fast + SFP
1
10/100/1000
Opptil 1
SFP
1 (SFP)
-
Varierer
-
10 – 30VDC
RJ45, SFP
DIN-skinne
-
-40°C – 85°C
N785-P01-LC-MM1
N785-P01-LC-MM1
GIGABIT MULTIMODE FIBER TO ETHER
Tripp Lite
28
På lager
2 770
Fabrikk
1 : kr 2 728,05000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
1
10/100/1000
1
Gigabit (flermodus)
-
-
550m
-
100 – 240VAC
RJ45, LC
Chassismontering
-
-20°C – 60°C
BLN-STPT2
BLN-STPT2
CCTV BALUN, BNC PIGTAIL, 1 PAIR
Triplett
1 764
Markedsplass
1 : kr 38,51000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
BLN-RJ45
BLN-RJ45
CCTV BALUN BNC MALE TO RJ45 FEM
Triplett
291
Markedsplass
10 : kr 73,95400
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
BLN-MTPT2
BLN-MTPT2
CCTV BALUN, BNC MALE, 1 PAIR
Triplett
177
Markedsplass
5 : kr 79,03200
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
HDB-VSTPT2
HDB-VSTPT2
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
597
Markedsplass
5 : kr 86,65000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
HDB-RJPT2
HDB-RJPT2
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
332
Markedsplass
5 : kr 95,11400
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
BLN-PVRJ452
BLN-PVRJ452
CCTV BALUN, BNC MALE W/PWR LEAD
Triplett
408
Markedsplass
5 : kr 116,27400
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
BLN-PCVRJ452
BLN-PCVRJ452
CCTV BALUN, FEMALE, 1 PAIR
Triplett
756
Markedsplass
4 : kr 142,72500
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
HDB-PVRJ45PT2-1
HDB-PVRJ45PT2-1
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
491
Markedsplass
3 : kr 156,47667
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
BLN-PVRJ45-1
BLN-PVRJ45-1
CCTV BALUN, BNC MALE, RJ45 F
Triplett
1 695
Markedsplass
4 : kr 163,88500
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
HDB-PVRJ45PT2
HDB-PVRJ45PT2
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
830
Markedsplass
3 : kr 177,63667
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
HDB-PVCRJ45PT2
HDB-PVCRJ45PT2
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
131
Markedsplass
3 : kr 190,33333
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
HDB-VRA
HDB-VRA
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
412
Markedsplass
2 : kr 234,77000
Boks
-
Boks
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
36VDC
RJ45
-
-
-
HDB-APRT
HDB-APRT
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
82
Markedsplass
1 : kr 581,79000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
MCM1110SFP
MCM1110SFP
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
28
På lager
1 : kr 841,11000
Boks
-
Boks
Aktiv
Ikke administrert
Fast + SFP
1
10/100/1000
1
Singlemode/Multimode, SFP
1
LFPT
-
Jumbo
100 – 240VAC
RJ45, SFP
Veggmontering
-
0°C – 50°C
HDB-AART
HDB-AART
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
61
Markedsplass
1 : kr 1 057,89000
Boks
-
Boks
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
H16P-RJ45BNC-2
H16P-RJ45BNC-2
CCTV BALUN HUB, 16 POSITION RJ45
Triplett
55
Markedsplass
1 : kr 1 057,89000
Boks
-
Boks
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
MCM1110MMLC
MCM1110MMLC
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
35
På lager
1 : kr 1 314,25000
Boks
-
Boks
Aktiv
Ikke administrert
Fast
1
10/100/1000
1
Flermodus
-
LFPT
550m
Jumbo
100 – 240VAC
RJ45, LC
Veggmontering
-
0°C – 50°C
POC-1T12V
POC-1T12V
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
45
Markedsplass
1 : kr 1 375,29000
Boks
-
Boks
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
HDHUB-8PVP
HDHUB-8PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
43
Markedsplass
1 : kr 2 644,89000
Boks
-
Boks
Aktiv
-
Fast
-
-
-
-
-
-
-
-
36VDC
RJ45
-
-
-
EKI-1751I-AE
EKI-1751I-AE
ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND
Advantech Corp
27
På lager
23
Fabrikk
1 : kr 3 913,97000
Bulk
-
Bulk
Utdatert
Administrert
Fast
3
10/100
-
-
-
-
-
-
12 – 48VDC
RJ45, M12
Chassismontering
IP30
-40°C – 75°C
Viser
av 593

Mediaomformere


Mediaomformere tilbyr industriell mediaomforming fra kabelbasert Ethernet-utstyr til fiberoptiske protokoller som Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL eller 100BASE-FX i oppsett med enkel- eller flermodus. Faste eller modulære konfigurasjoner med administrert eller ikke-administrert topologi velges etter antall porter, produsentens serier, kommunikasjonsavstand, monterings- og kontakttyper og inngangsspenning.