Fiberoptiske transceivermoduler

Resultater : 3 678
Produsent
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Serie
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Emballasje
BoksBrettBulkDetaljsalgpakkePoseRørTape og spole (TR)
Produktstatus
AktivIkke for nye utførelserIkke lenger tilgjengelig hos Digi-KeySiste kjøpstidspunktUtdatert
Datahastighet
1,06 – 10,5Gbps1,0625 – 8,5Gbps1,2288 – 11,3176Gbps1,288 – 7,3728Gbps2,5 – 10,3125Gbps4,25 – 14,025Gbps8,5 – 10,5Gbps8,5 – 11,32Gbps8,5 – 11,35Gbps8,5 – 11,3Gbps8,5, 9,95 – 11,3 Gbs9,5 – 10,3Gbps
Bølgelengde
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Bruksområder
-BrytergrensesnittDatabehandlingEthernetEthernet-nettverkEthernet, FiberkanalEthernet, nettverkEthernet, SFP+ aktiv optisk kabel (AOC)Ethernet, telekom-/datakom-systemerFiberkanalFiberkanal, GbE, HDTV, SATAFiberkanalkobling
Forsyningsspenning
0V – 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V – 5,25V2,97V – 3,63V3V – 10V3V – 3,6V
Kontakttype
-ESCON® DupleksGBICGjennomgående hullJIS F07LaserwireLCLC SimplexLC-dupleksLC/UPCM12MDC
Monteringstype
1x9 SC-CFPCFP4ChassismonteringGBICGBIC-kobberGjennomgående hullInnpluggbar SFP+ DWDMOverflatemonteringPanelmonteringPluggbar-SFF8436
Lageralternativer
Miljømessige alternativer
Media
Markedsplass-produkt
3 678Resultater

Viser
av 3 678
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
Datahastighet
Bølgelengde
Bruksområder
Forsyningsspenning
Kontakttype
Monteringstype
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
615
På lager
1 : kr 393,81000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
250MBd
650nm
Generell dataoverføring
3,3V
-
Gjennomgående hull
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
225
På lager
1 : kr 417,31000
Brett
-
Brett
Aktiv
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Versatile-Link
Overflatemontering
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Coherent
1 888
På lager
1 : kr 423,87000
Brett
-
Brett
Aktiv
2,125Gbps
850nm
Generell bruk
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 128
På lager
1 : kr 453,60000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
100Mbps
1300nm
Generell bruk
3,3V, 5V
SC
Gjennomgående hull
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
265
På lager
1 : kr 460,59000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Versatile-Link
Overflatemontering
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
1 998
På lager
1 : kr 487,48000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
463
På lager
1 : kr 498,95000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
100Mbps
1300nm
Generell bruk
3,3V, 5V
SC
Gjennomgående hull
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
På lager
1 : kr 521,47000
Rør
-
Rør
Aktiv
100Mbps
1300nm
Ethernet
3,3V, 5V
SC
Gjennomgående hull
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
1 046
På lager
1 : kr 578,31000
Brett
-
Brett
Aktiv
10,3Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
AFBR-710DMZ
AFBR-710DMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
51
På lager
1 : kr 595,14000
Brett
-
Brett
Aktiv
-
-
-
-
-
-
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
På lager
1 : kr 602,57000
Brett
-
Brett
Siste kjøpstidspunkt
-
-
-
-
-
-
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
271
På lager
1 : kr 607,60000
Brett
-
Brett
Aktiv
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
1 714
På lager
1 : kr 609,78000
Brett
-
Brett
Aktiv
1,25Gbps
1310nm
Ethernet, Fiberkanal
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
596
På lager
1 : kr 626,62000
Brett
-
Brett
Aktiv
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Fiberkanal
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
105
På lager
1 : kr 626,62000
Brett
-
Brett
Aktiv
155Mbps
1310nm
Ethernet
3,1V – 3,5V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
72
På lager
1 : kr 626,62000
Brett
-
Brett
Aktiv
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 303
På lager
1 : kr 628,48000
Bulk
-
Bulk
Ikke for nye utførelser
14,025Gbps
850nm
Fiberkanalkobling
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3 100
På lager
1 : kr 635,25000
Brett
-
Brett
Aktiv
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Fiberkanal
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
684
På lager
1 : kr 664,54000
Brett
-
Brett
Aktiv
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC-dupleks
Gjennomgående hull
84
På lager
1 : kr 677,11000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
125MBd
1310nm
Ethernet
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 139
På lager
1 : kr 702,58000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
3,7Gbps
850nm
Trådløs
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
305
På lager
1 : kr 702,58000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
8,5Gbs
850nm
Ethernet
3,3V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
33
På lager
1 : kr 706,41000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
125MBd
1308nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC
Pluggbar, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
346
På lager
1 : kr 721,49000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
10,5Gbs
850nm
Ethernet, Fiberkanal
3,14V – 3,46V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP+
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Coherent
136
På lager
1 : kr 721,49000
Brett
-
Brett
Aktiv
200Mbps
1310nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC-dupleks
Pluggbar, SFP
Viser
av 3 678

Fiberoptiske transceivermoduler


Fiberoptiske transceivermoduler (mottakermoduler) er fiberkabletilpasningshus som inneholder en lyskilde for overføring av data via fiberoptisk kabel, samt en fotodiode for mottak av fiberoptisk data. Monteringsalternativer inkluderer pluggbare CXP, QSFP, SFF, SFP og XFP, overflate- eller hullmontering, CFP, 1x9 SC og panel. Datahastighet, bølgelengde, applikasjon og kontakttype er blant de primære valgparametrene.