DSC-15MMD-KIT
DSC-15MMD-KIT
DSC-15MMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DSC-15MMD-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC-15MMD-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
20 AWG