DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-15FM-KIT-ND
Produsent
CompuCablePlusUSA
Produsentens produktnummer
DCT-15FM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Produsentens standard leveringstid
0 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Emballasje
Bulk
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Antall rader
2
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Trådtykkelse
22 AWG