DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-15MM-KIT-ND
Produsent
CompuCablePlusUSA
Produsentens produktnummer
DCT-15MM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Produsentens standard leveringstid
0 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Antall rader
2
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Trådtykkelse
22 AWG