DCT-15MMA-KIT
DCT-15MMA-KIT
DCT-15MMA-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-15MMA-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-15MMA-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Antall rader
2
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Trådtykkelse
22 AWG