BW-26AL-9G100F
BW-26AL-9G100F
DigiKeys produktnummer
4771-BW-26AL-9G100F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BW-26AL-9G100F
Beskrivelse
CABLE 9 COND 26AWG SHLD 100 FT
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
9 Leder Multi-leder Kabel Svart, Grå 26 AWG 100,0' (30,5m)
Kategori
Lengde
100,0' (30,5m)
Produsent
Mantelfarge
Svart, Grå
Emballasje
Detaljsalgpakke
Spenning (V)
300 V
Antall ledere
9
Driftstemperatur
80°C
Trådtykkelse
Bruk
Industri
Mantel (isolering) tykkelse
0,0091" (0,230mm)
Mantel (isolering) materiale
Skjermmateriale
Polyetylentereftalat (PET)
Mantel (isolering) diameter
0,197" (5,00mm)