DSC-15FM-KIT
DSC-15FM-KIT
DSC-15FM-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DSC-15FM-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC-15FM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
20 AWG