BW-26AL-25G1K
BW-26AL-9G1K
BW-26AL-25G1K
DigiKeys produktnummer
4771-BW-26AL-25G1K-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BW-26AL-25G1K
Beskrivelse
CABLE 25 COND 26AWG SHLD 1000FT
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 Leder Multi-leder Kabel Grå 26 AWG 1000,0' (304,8m)
Kategori
Mantel (isolering) diameter
0,315" (8,00mm)
Produsent
Lengde
1000,0' (304,8m)
Emballasje
Spole
Mantelfarge
Grå
Antall ledere
25
Spenning (V)
300 V
Trådtykkelse
Driftstemperatur
80°C
Mantel (isolering) tykkelse
0,0091" (0,230mm)