DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-37MMD-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-37MMD-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
37 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG