DCT-37MM-KIT
DCT-37MM-KIT
DCT-37MM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-37MM-KIT-ND
Produsent
CompuCablePlusUSA
Produsentens produktnummer
DCT-37MM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
Produsentens standard leveringstid
0 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
37 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG