DCT-37FM-KIT er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
CompuCablePlusUSA
På lager: 46
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CompuCablePlusUSA
På lager: 147
Datablad
37 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DCT-37FM-KIT
DCT-37FM-KIT
DCT-37FM-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-37FM-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-37FM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS CRIMP
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG