DCT-25FMD-KIT
DCT-25FMD-KIT
DCT-25FMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-25FMD-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-25FMD-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG