DCT-25MMA-KIT
DCT-25MMA-KIT
DCT-25MMA-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-25MMA-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-25MMA-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG