DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DTB-15FP-KIT-ND
Produsent
CompuCablePlusUSA
Produsentens produktnummer
DTB-15FP-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS TERM BLK
Produsentens standard leveringstid
0 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kategori
Terminaler
rekkeklemme
Produsent
Primærmateriale
Plast
Emballasje
Detaljsalgpakke
Kappeoverflate, overflate
Plast
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kontaktstil
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner
Nominell strøm (AMP)
1A
Antall rader
2
Funksjoner
Komponentgruppe
Monteringstype
Nominell spenning
220V
Mantelstørrelse, kontaktlayout
2 (DA, A)
Farge
Sølv
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
20-26 AWG
Flensfunksjon
Kontakthus/Shell (ugjenget)
Driftstemperatur
-45°C – 85°C