3313J-1-501E | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 3313J-1-501E |
Beskrivelse | TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 500 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 3313J-1-501E Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Produsent Bourns Inc. | Antall viklinger 1.0 |
Serie | Justeringstype Toppjustering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Cermet |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Motstand 500 Ohms | Termineringsstil J-ledning |
Effekt (watt) 0,125W, 1/8W | Størrelse/dimensjon Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |