ST-32ETA500 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ST-32ETA500 |
Beskrivelse | TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 50 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ST-32ETA500 Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient ±250ppm/°C |
Produsent Nidec Components | Antall viklinger 1.0 |
Serie | Justeringstype Toppjustering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Cermet |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Motstand 50 Ohms | Termineringsstil J-ledning |
Effekt (watt) 0,125W, 1/8W | Størrelse/dimensjon Kvadrat - 0,134" x 0,134" overflate (3,40mm x 3,40mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |