TS3YJ501MR15-side-2
TS3YJ501MR15
DigiKeys produktnummer
716-1186-2-ND - Tape og spole (TR)
716-1186-1-ND - Båndavsnitt (CT)
716-1186-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TS3YJ501MR15
Beskrivelse
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS3YJ501MR15 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Vishay Sfernice
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
500 Ohms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%