3213X501M er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Nidec Components
På lager: 3 412
Datablad
Bilde for 3213X501M er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
3213X501M
DigiKeys produktnummer
3213X501M-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
3213X501M
Beskrivelse
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
EDA-/CAD-modeller
3213X501M Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TE Connectivity Passive Product
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
500 Ohms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,134" x 0,134" overflate (3,40mm x 3,40mm)
Toleranse
±20%