3313J-1-502E
DigiKeys produktnummer
3313J-502ETR-ND - Tape og spole (TR)
3313J-502ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
3313J-502EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3313J-1-502E
Beskrivelse
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
Detaljert beskrivelse
5 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3313J-1-502E Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Motstand
5 kOhms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%