3313J-1-501G er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Nidec Components
Nidec Components
TT Electronics/BI
Vishay Sfernice
500 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
3313J-1-501G
DigiKeys produktnummer
3313J-1-501G-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
3313J-1-501G
Beskrivelse
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Detaljert beskrivelse
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Motstand
500 Ohms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%