ST-32EA501 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Nidec Components
På lager: 3 412
Datablad
500 Ohms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ST-32EA501
DigiKeys produktnummer
563-ST-32EA501-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ST-32EA501
Beskrivelse
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Nidec Components
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
500 Ohms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 0,134" x 0,134" overflate (3,40mm x 3,40mm)
Toleranse
±20%