3313J-2-202E
DigiKeys produktnummer
3313J-2-202ETR-ND - Tape og spole (TR)
3313J-2-202ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
3313J-2-202EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3313J-2-202E
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.125W J LEAD TOP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3313J-2-202E Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Bourns Inc.
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
2 kOhms
Termineringsstil
J-ledning
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%