3313J-2-103E
DigiKeys produktnummer
118-3313J-2-103ETR-ND - Tape og spole (TR)
118-3313J-2-103ECT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-3313J-2-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3313J-2-103E
Beskrivelse
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,125W, 1/8W J-ledning Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
3313J-2-103E Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Motstand
10 kOhms
Effekt (watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflate (3,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±20%