SMCJ90AHE3/57T er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 517
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
146V Klemme 10,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB
SMCJ90AHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ90AHE3/57T-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ90AHE3/57T
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10,3A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V