SMLJ90E3/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 517
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
160V Klemme 18,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMLJ90E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMLJ90E3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLJ90E3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 160VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
18,8A
Produsent
Effekt - toppuls
300W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
160V