SMDJ90A-HRA er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
146V Klemme 20,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMDJ90A-HRA
DigiKeys produktnummer
SMDJ90A-HRA-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMDJ90A-HRA
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,5A
Serie
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Spenning - gjennomslag (min)
100V