CD214L-T90ALF er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 10 100
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 517
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
146V Klemme 20,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB
CD214L-T90ALF
DigiKeys produktnummer
CD214L-T90ALF-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CD214L-T90ALF
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CD214L-T90ALF Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,6A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Utdatert
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V