5.0SMDJ90A-T7 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
146V Klemme 34,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
5.0SMDJ90A-T7
DigiKeys produktnummer
18-5.0SMDJ90A-T7TR-ND - Tape og spole (TR)
18-5.0SMDJ90A-T7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-5.0SMDJ90A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ90A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ90A-T7 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
34,3A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V