SMCJ90AE3/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 2 217
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
146V Klemme 10,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMCJ90AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMCJ90AE3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ90AE3/TR13
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10,3A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V