SMDJ90A-HR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
146V Klemme 20,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMDJ90A-HR
DigiKeys produktnummer
SMDJ90A-HR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMDJ90A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,5A
Serie
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V