5.0SMDJ90A | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 5.0SMDJ90A |
Beskrivelse | TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 146V Klemme 34,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 5.0SMDJ90A Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 34,3A |
Produsent | Effekt - toppuls 5000W (5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ja |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Telekom |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - reversspenning (Typ) 90V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 100V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 146V |