5-0SMDJ90A
DigiKeys produktnummer
283-5-0SMDJ90ATR-ND - Tape og spole (TR)
283-5-0SMDJ90ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-5-0SMDJ90ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5-0SMDJ90A
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
146V Klemme 34,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
34,3A
Serie
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Telekom
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V