SMLJ90AE3/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Central Semiconductor Corp
På lager: 1 251
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 517
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
KYOCERA AVX
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
146V Klemme 20,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMLJ90AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMLJ90AE3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLJ90AE3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,6A
Produsent
Effekt - toppuls
300W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V