FGN0.25BK200
DigiKeys produktnummer
1030-FGN0.25BK200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGN0.25BK200
Beskrivelse
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hylse X 200' (60,96m) Svart
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
200' (60,96m)
Serie
Veggtykkelse
0,031" (0,79mm)
Emballasje
Spole
Driftstemperatur
-70°C – 650°C
Delestatus
Aktiv
Varmebeskyttelse
Varmebestandig
Type
Hylse
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type attributter
Utvidbar
Væskebeskyttelse
Bensinbestandig
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,250" (6,35mm)
Funksjoner
Kjemikaliefast, Rent snitt, Vibrasjonsfast
Diameter - innsiden, utvidet
0,375" (9,52mm)