F6N0.25BK200
DigiKeys produktnummer
1030-F6N0.25BK200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N0.25BK200
Beskrivelse
SELF WRAP 1/4" X 200' BLACK
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 200' (60,96m) Svart
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
200' (60,96m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type
Selvvikling
Funksjoner
Kjemikaliefast, Rent snitt
Type attributter
Delt bøyelig rør
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,250" (6,35mm)