F6N0.50BK150
DigiKeys produktnummer
1030-F6N0.50BK150-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N0.50BK150
Beskrivelse
SELF WRAP 1/2" X 150' BLACK
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 150' (45,72m) Svart
Lengde
150' (45,72m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)