FGN0.50BK50
DigiKeys produktnummer
1030-FGN0.50BK50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGN0.50BK50
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/2" X 50' BLACK
Detaljert beskrivelse
Hylse X 50,00' (15,24m) Svart
Lengde
50,00' (15,24m)
Serie
Veggtykkelse
0,046" (1,17mm)
Driftstemperatur
-70°C – 650°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,750" (19,05mm)