FGN0.25BK50
DigiKeys produktnummer
1030-FGN0.25BK50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGN0.25BK50
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/4" X 50' BLACK
Detaljert beskrivelse
Hylse X 50,00' (15,24m) Svart
Lengde
50,00' (15,24m)
Serie
Veggtykkelse
0,031" (0,79mm)
Driftstemperatur
-70°C – 650°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,250" (6,35mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,375" (9,52mm)