FGN0.50BK200
DigiKeys produktnummer
1030-FGN0.50BK200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGN0.50BK200
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/2" X 200' BLACK
Detaljert beskrivelse
Hylse X 200' (60,96m) Svart
Lengde
200' (60,96m)
Serie
Veggtykkelse
0,046" (1,17mm)
Driftstemperatur
-70°C – 650°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,750" (19,05mm)