FGN0.75BK200
DigiKeys produktnummer
1030-FGN0.75BK200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGN0.75BK200
Beskrivelse
EXPAND SLEEVING 3/4" X 200' BLK
Detaljert beskrivelse
Hylse X 200' (60,96m) Svart
Lengde
200' (60,96m)
Serie
Veggtykkelse
0,046" (1,17mm)
Driftstemperatur
-70°C – 650°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,750" (19,05mm)
Diameter - innsiden, utvidet
1,125" (28,58mm)