BA033CC0FP-E2 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
På lager: 8 877
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 38 643
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 101
onsemi
Texas Instruments
På lager: 618
onsemi
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A TO-252
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TO-252
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
BA033CC0FP-E2
DigiKeys produktnummer
BA033CC0FP-E2TR-ND - Tape og spole (TR)
BA033CC0FP-E2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BA033CC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BA033CC0FP-E2
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
BA033CC0FP-E2 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Delestatus
Utdatert
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Overspenning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
25V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V