LP2950CDTX-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP2950CDTX-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP2950CDTX-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP2950CDTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2950CDTX-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA TO-252-3
EDA-/CAD-modeller
LP2950CDTX-3.3/NOPB Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
14 mA
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 100mA