LP2950CDT-3.3RKG | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LP2950CDT-3.3RKG |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA DPAK |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LP2950CDT-3.3RKG Modeller |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 120 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 12 mA |
Delestatus Aktiv | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - inngang (maks) 30V | Leverandørens enhetsforpakning DPAK |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Baseproduktnummer |
Spenningsbortfall (maks) 0.45V ved 100mA |