LF33ABDT-TR
DigiKeys produktnummer
497-5225-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5225-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5225-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LF33ABDT-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LF33ABDT-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
80dB – 65dB (120Hz – 65dB)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenningsbortfall (maks)
0.7V ved 500mA