LP2950CDT-3.3RKG
DigiKeys produktnummer
LP2950CDT-3.3RKGOSTR-ND - Tape og spole (TR)
LP2950CDT-3.3RKGOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP2950CDT-3.3RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2950CDT-3.3RKG
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA DPAK
EDA-/CAD-modeller
LP2950CDT-3.3RKG Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.45V ved 100mA