LP2950CDT-3.3G
DigiKeys produktnummer
LP2950CDT-3.3GOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2950CDT-3.3G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP2950CDT-3.3G Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
120 µA
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.45V ved 100mA