LD29150DT33R
DigiKeys produktnummer
497-1496-2-ND - Tape og spole (TR)
497-1496-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-1496-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD29150DT33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A DPAK
EDA-/CAD-modeller
LD29150DT33R Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
180 µA
Strøm - forsyning (maks)
80 mA
PSRR
67dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
14V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenningsbortfall (maks)
0.7V ved 1.5A